דברו איתנו: 077-9965655
השאר פרטים ונחזור בהקדם:


תכנון ועיצוב פנים דירת קבלן

אני בעלת ניסיון רב בליווי לקוחות אשר רכשו דירה מקבלן. מדירת קרקע בבניין ועד דירות פנטהאוז ו"דירות רגילות". ברוב הפרויקטים הקבלנים מאפשרים לקונים לעשות שינויים.

שינויים אלה רצוי שייעשו בשלבים המוקדמים יותר כלומר כאשר הבית "על הנייר", אז בהכרח השינויים שניתן לבצע משמעותיים יותר וקיימת אפשרות לגמישות תכנונית והוזלת עלויות, ככל שהבית בשלב בנייה מתקדם יותר, כך האפשרות לבצע שינויים פוחתת בהתאם לשלב ובנוסף העלויות גבוהות יותר. 

התהליך

אשמח לייעץ לכם עוד לפני הרכישה ולהאיר את עינכם בתהליך ובאפשרויות שעומדות לפניכם.

מזל טוב רכשתם דירה!

עליכם להגיע אליי לפגישת היכרות ראשונית עם תכניות הקבלן שברשותכם לאחר תהליך אפיון הצרכים ,הקשבה לרצונותיכם ולחלומותיכם, נבנה לכם תכנון אישי לרוב יש לציין שמלבד קירות חיצוניים ועמודים/קורות, השינוי הפנים דירתי בשלב מוקדם הוא כמעט ללא גבול. 

לאחר שבידיי הנתונים אגש לעבודת השרטוט ובה נגבש תכנית בינוי אופטימלית מבחינתכם לאחר אישור הקבלן נתאים את תכנית הבינוי לתכניות עבודה של מערכת החשמל המיזוג והאינסטלציה.

בידכם רשימת ספקים וחנויות אשר הקבלן בחר לעבוד איתם, לרוב אני מכירה את כל ספקי האזור. נשתמש במאגר ספקים זה אלווה אתכם לכל הבחירות תוך שמירה על מסגרת תקציב ותהליך נעים ופורה.

השלב החשוב ביותר לטעמי בתהליך זה הוא שלב הליווי מול מנהל העבודה בשטח. אגיע לכל שלב בתהליך הבנייה מבניית שורה ראשונה ועד מיקומי אינסטלציה, סימוני חשמל, חיפויי ריצוף כללי וחדרים רטובים, אלומיניום ועוד…עד לשלב בדק הבית. הדינמיקה/כימייה בין המעצבת לבין מנהל העבודה היא חשובה "הדלת הפתוחה" שיש לי אצל מנהלי העבודה מאפשרת לי לבצע את תפקידי כראוי.

קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בגוגל