דברו איתנו: 077-9965655
השאר פרטים ונחזור בהקדם:


עיצוב פנים בקריות

מה אם היינו אומרים לכם שתוך השקעה מועטה חייכם יכולים להשתנות לטובה ? מה אם היינו אומרים לכם כי המקום בו אתם שוהים זמן כה רב יכול להפוך לפנינה עיצובית אשר מעניקה לכם תחושה מדהימה במשך כל היום ? מה אם הייתם יכולים להפיק הרבה יותר ממה שדמיינתם מן הדירה שברשותכם, ליצור בה תחושה של חלל גדול יותר, מזמין יותר ונוח יותר לעבודה ?

אורית משגב מביאה את השילוב המושלם בין יופי לפונקציונליות, בין מודרני קלאסי, בין מה שהלקוח דורש לבין אמיתות עיצוביות אשר נלמדו על ידיה במשך שנים ארוכות. זהו הזמן לקחת חלק בהצלחה ולהצטרף לרשימה ארוכה של לקוחות מרוצים אשר עברו תהליך עיצוב פנים בקריות תחת ניצוחה של אורית משגב.

תהליך עיצוב פנים בקריות, חיפה והצפון 

רגע לפני שמתחילים לשפץ את הבית יש לבחור במעצבת הנכונה למשימה. חשוב שיהיה מדובר במעצבת מנוסה ובעלת מוניטין חיובי עליה יכולים להמליץ חברים, בני משפחה או אנשי מקצוע אחרים. כמו כן יש להבין בפגישה הראשונית האם קיימת הבנה וכימיה עם המעצבת. הדברים הללו חשובים מאד בהמשך הדרך ושיתוף הפעולה ביניכם הינו קריטי להצלחת התהליך. מידת הגמישות שתגלה המעצבת והיכולת שלה להתאים את עצמה לרצון הלקוח יביאו בסופו של דבר לתוצאה המקובלת על שני הצדדים.

זכרו כי אין גבול למספר הדברים אותם ניתן לעשות בבית אך יש תמיד לקחת בחשבון את נושא המחיר ; וודאו כי המעצבת מסוגלת לעבוד במסגרת התקציב הנתון וכי המחיר שהיא גובה כולל ליווי של מנהל העבודה בשטח – אולי השלב החשוב ביותר בתהליך העיצוב.

עיצוב פנים בקריות – התהליך המלא של אורית משגב

אורית משגב מציאה ללקוחותיה לעבור את התהליך המלא והנכון ביותר בעיצוב פנים, החל מהפגישה הראשונית בה יתבצע בירור צרכים ומדידות של הכנס, דרך שלב בחירת הקונספט והכנת תוכניות עבודה מפורטות עבור הקבלן המבצע ועד שלב הפיקוח על העבודות אשר יוודא כי הכל מתבצע כשורה וכי אין חריגות מבחינת צורת הביצוע ומבחינת התקציב.

קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בגוגל