דברו איתנו: 077-9965655
השאר פרטים ונחזור בהקדם:


עיצוב פנים בחיפה

זה קורה לכולנו בשלב מסוים, הרצון הזה לרענן את מראה הבית, להיפטר מן השולחן בסלון ומן הספה המרופטת, לצבוע מחדש את הקירות, לפנות עוד קצת חלל בסלון…הדברים הללו עברו לכם שנים בראש אך מעולם לא טרחתם לטפל בהם מפאת קוצר זמן או מחסור בתקציב, אך בעזרתה של אורית משגב תוכלו לבצע את תהליך עיצוב הפנים במהירות ובמחיר נוח לכל כיס.

כיום ניתן להתאים עיצוב לכל תקציב ולהביא לשיפור ניכר במראה הבית. מובן כי ככל שתשקיעו יותר התוצאות יהיו מרשימות יותר, אך גם בעזרת תקציב מוגבל תוכלו ליצור מראה רענן בבית אשר ישמח אתכם ואת בני המשפחה בכל בוקר מחדש.

מה ניתן לעשות באמצעות עיצוב פנים בחיפה 

ככל שתחום העיצוב תופס יותר ויותר תאוצה בארץ בשנים האחרונות כך גוברות גם האפשרויות העיצוביות העומדות בפני כל לקוח. שלל סגנונות אשר יכולים לקחת את מראה הבית לכיוון שונה לגמרי מן המראה הקיים, מגוון הפריטים שניתן לשלב, חומרים חדשים אשר נכנסים לשימוש פופולרי בקרב הקהל הישראלי וכמובן היצירתיות של מעצבת הפנים אשר יכולה להפוך את החלומות הפרועים ביותר למציאות. 

באמצעות תהליך עיצוב פנים נכון תחת שרביטה של אורית משגב תוכלו :

  • ליצור חלל מרווח יותר ברחבי הבית
  • לחלק את הבית מחדש וליצור חדרים נוספים או קליניקה
  • להכניס אנרגיה חדשה ורעננה לבית
  • להפוך את החלל לפונקציונלי ויעיל יותר
  • לרכוש ריהוט, תאורה ושיש חדש
  • למקם מחדש את גופי התאורה, המיזוג ותשתית המים
  • להעניק לכל חדר אופי ייחודי המותאם לבעל החדר או לשימוש הנעשה בחדר

ייעוץ מקצועי ופתרון עיצוב פנים בחיפה

אורית משגב תשמח להיפגש אתכם לפגישת ייעוץ על מנת להסביר לכם מהן האפשרויות העיצוביות העומדות בפניכם טרם התהליך. בפגישה תתבצע בחינה של הנכס הקיים והתקציב העומד לרשות הפרויקט, יועלו רעיונות באשר לריהוט תאורה וצבעים, יבחרו חנויות ובעלי מקצוע ועוד. בשלב זה יכול להתחיל להתגבש הקונספט אותו אנו ניצור במהלך הזמן ועל פיו נכין את תכניות העבודה עבור בעלי המקצוע השונים.

קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בגוגל