דברו איתנו: 077-9965655
השאר פרטים ונחזור בהקדם:


עיצוב דירות יוקרה

עיצוב דירות יוקרה מתייחס לעיצוב חללים גדולים במגדלי מגורים, בתים פרטיים, וילות ופנטהאוזים. על מנת להוציא לפועל פרויקט מסוג זה יש צורך בתקציב גבוה אשר מאפשר ליצור פתרון עיצובי מיוחד המותאם לחלל הקיים. עיצוב דירות יוקרה יאפשר לדירה שלכם להיות עוצרת נשימה, יתבצע שימוש בסגנונות והחומרים החדשים והעדכניים ביותר ויש אינספור אפשרויות ורעיונות אותם אפשר לממש הודות לגודל החלל וגודל התקציב – כאשר הכל כמובן בתיאום עם בעלי הדירה. אורית משגב תשמח לספק לכם את אותו עיצוב מרהיב שחלמתם עליו, עיצוב המבוסס על שנות ניסיון רבות בעיצוב דירות יוקרה ברחבי הארץ.

עיצוב דירות יוקרה, וילות ופנטהאוזים 

מטרת העיצוב של דירות יוקרה, וילות ופנטהאוזים היא להציג את הסטטוס של בעל הדירה ולשדר קלאס, מעמד וסגנון חיים הסובבים סביב העושר של בעל הנכס. אין חובה להשתמש בחומרים יקרים כמו זהב לצורך כך – ניתן להסתפק ברהיטים מיוחדים המבוססים על פולימרים מוקשחים או רהיטי עץ מעוצבים אשר יוצרים את האפקט הרצוי

דירות מסוג זה הן המקום בו המעצבים יכולים לתת דרור ליצירתיות ולרעיונות מיוחדים אותם ניתן לממש רק בדירות יוקרה. כך לדוגמא ניתן לשבץ נקודות מבט מיוחדות, חלוקות הרמוניות מפתיעות, אקססוריז ומרקמים המשלבים מספר סגנונות אשר הותאמו בטוב טעם ועוד. בעוד התקציב העומד לרשות הפרויקט הינו רחב הרי שנדרשת רמת ביצוע גבוהה במיוחד, ידע במערכות והתשתיות השונות והיכולת לשלב נכון את כל מרכיבי הפרויקט דוגמת :

  • גבס
  • אינסטלציה
  • מיזוג
  • בית חכם
  • תאורה
  • צבע
  • ועוד

אורית משגב מתמחה ביצירת אינטגרציה ברמה גבוהה ביותר בין כל המרכיבים הנ"ל תוך שילוב חומרים עשירים ומגוונים המושפעים מן המגמות המודרניות והחדשניות ביותר בעולם.

עיצוב דירות יוקרה – לא עוזבים את הבית

לאחר שתקבלו לידיכם את דירתכם החדשה – סביר שלא תרצו לצאת ממנה בתקופה הקרובה. אנו מתחייבים על ביצוע ברמה הגבוהה ביותר, מיקסום תנאי השטח ושמירה על קשר ישיר עם כל הגורמים המקצועיים בפרויקט לצד ליווי מקצועי אותו נעניק לכם החל מן הפגישה הראשונה.

 

קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בגוגל