דברו איתנו: 077-9965655
השאר פרטים ונחזור בהקדם:


מעצבת פנים בקריות

כל מעצבת פנים בקריות יודעת כי הסוד לעיצוב המושלם הוא שילוב בין רצונות וחלומות הלקוח לבין הידע והניסיון אותו מביאה המעצבת לשולחן. רצונות הלקוח יאפשרו להכווין את המעצבת לעולם המושגים הנכון, כאשר המדידות אשר יעשו בבית ישרטטו את המסגרת במסגרתה תוכל המעצבת לצייר בשלל צבעים.

עיצוב פנים הינו אמנות לכל דבר ומומלץ כי תפנו אך ורק לאשת מקצוע בעלת מוניטין חיובי אשר תבצע עבורכם את הפרויקט. הניסיונות ליצור מראה דומה לאלה שמצאתם בקטלוג אופנה סביר כי יעלו בתוהו או לא ימצו עד תום את הפוטנציאל של הנכס שלכם. אם כבר החלטתם להיכנס לפרויקט מסוג זה – השאירו את העבודה בידיהם של מקצוענים.

אורית משגב – מעצבת פנים בקריות לשירותכם

כאשר הדירה שברשותכם אינה מספקת אתכם זהו בדיוק הזמן לפנות אל שירותיה של אורית משגב המתמחה בתכנון ועיצוב פנים הן לבתים פרטיים והן לעסקים. אם אתם מתכננים לרכוש דירה מקבלן מומלץ כי תכניסו את המעצבת לעניינים בשלב מוקדם ככל האפשר משום שקבלנים רבים מאפשרים לבצע שינויים טרם קבלת הדירה – דבר אשר יחסוך לכם כסף בתהליך העיצוב. כמו כן, טרם הבניה הסופית של הדירה ישנה גמישות גדולה יותר לשינויים והדבר יסייע ליצור את העיצוב הנכון והטוב ביותר עבורכם.

לאחר הכנת הסקיצה הראשונית נוכל לעבור אל שלב ביצוע עבודות העיצוב. בשלב זהו אנו נבצע ליווי צמוד של מנהל העבודה בשטח ונפקח על ביצוע :

  • סימוני חשמל
  • התקנת חיפוי וריצוף
  • התקנת מערכת אינסטלציה
  • עבודות פרזול ואלומיניום
  • עבודות גבס
  • ועוד

ההרמוניה וכימיה כערך עליון

אנו באורית משגב – תכנון ועיצוב פנים מדגישים את נושא ההרמוניה והכימיה לכל אורך התהליך. בין אם מדובר בקשר שלנו עם הלקוח או עם מנהל העבודה אנו תמיד מקפידים על מדיניות של דרך פתוחה. בתוך החלל אנו מעוניינים ליצור את אותה אנרגיה של קבלה, שלווה והרמוניה המשתלבת יחד עם אלמנטים מודרניים, רעיונות מקוריים ושמירה על עיצוב נקי ועדכני.

קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בגוגל