דברו איתנו: 077-9965655
השאר פרטים ונחזור בהקדם:


מעצבת פנים בצפון

אם דרושה לכם מעצבת פנים בצפון סימן שזהו הזמן לחדש את ביתכם ולהעניק לו את החזות אותה דמיינתם בחלומותיכם. כיום כבר אין צורך להשקיע הון תועפות על מנת לקבל בית חדש לגמרי אשר הופך את השהייה בו לנעימה ומזמינה יותר. בעזרתה של אורית משגב תוכלו להביא למהפכה של ממש בבית, לנצל בצורה אופטימלית את החלל הקיים ואף להעלות משמעותית את ערכו של הבית לקראת היום בו תרצו למכור אותו.

דברים אותם תוכלו לעשות יחד עם מעצבת פנים בצפון 

יש מגוון דברים אותם תוכלו לשנות בבית בשיתוף פעולה עם המעצבת אשר תסביר לכם כיצד יש לעשות זאת נכונה. להלן מספר רעיונות :

  • סידור מחדש – אחת הפעולות הפשוטות היא לסדר מחדש את הפריטים הקיימים בכל חדר על פי חוקי העיצוב הנכונים.
  • יצירת מרכז חדש – בכל חדר ניתן ליצור מרכז, פריט מרכזי סביבו יבנה העיצוב כך ששאר הפריטים יתכתבו איתו.
  • להכניס צבע לחיים – צביעת הקירות בצבע הנכון והמתאים לעיצוב הבית יכול לעשות הבדל גדול באנרגיות ובתחושות המתקבלות מן השהות בחדר.
  • פריטים מודולריים – כיום המגמה היא להשתמש בפריטים קטנים ומודולריים במקום פריט אחד גדול. כעת תוכלו לפרק את השולחן המרכזי הגדול למספר שולחנות קטנים אותם תוכלו לפזר בסלון.
  • תאורה משתנה – ניתן לגוון בעזרת גופי תאורה שונים כך שחלקם יפיצו צבע לבן, חלקם צבע צהוב, חלקם עם אהילים וכו'.
  • וילונות – וילונות משדרים חמימות ואינטימיות והם יכולים להיות תוספת עיצובית נהדרת לבית. צבע הווילונות יתרום לאווירה אותה אתם מנסים ליצור בחלל.

מעצבת פנים בצפון – החלום שלכם הוא החלום שלי

שלום, שמי אורית משגב וכבר שנים רבות אני חיה ונושמת את עולם העיצוב. אני אשמח לממש כל רעיון שלכם ולהפוך את החלום למציאות. ההקשבה לצורכי הלקוח היא שמובילה את תהליך העיצוב שלי תוך שילוב של כל הידע והניסיון שצברתי בחיי. אשמח ללוות אתכם מן הרגע הראשון ועד שתקבלו את המפתח לדירתכם החדשה והמעוצבת.

קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בגוגל