דברו איתנו: 077-9965655
השאר פרטים ונחזור בהקדם:


מעצבת פנים במרכז

שירותיה של מעצבת פנים במרכז יאפשרו לכם ליהנות מכל העולמות הנוגעים לדירה שלכם. בטווח הקצר העיצוב יעורר בכם רוח חיים חדשה, יפיח אנרגיות ויצור התפעלות בכל פעם שתיכנסו לבית. בטווח הארוך תבחינו כי הפעילות שלכם בתוך הבית הולכת והופכת לטובה ויעילה יותר הודות לפונקציונליות של הדירה, הערך הדירה יעלה ואולי אף תיפתח לכם אפשרות ליצור יחידת דירה אותה תוכלו להשכיר ולהרוויח ממנה כסף. הדברים האלה מתאפשרים הודות לניצול חלל יעיל ונכון יותר, שיפור הפונקציונליות בדירה ויצירת עיצוב מרשים ויוקרתי אשר משדר את האנרגיה הדרושה בכל חלל.

שירותיה של מעצבת פנים במרכז

יותר ויותר אנשים מבינים כי נדרשת אשת מקצוע על מנת לעצב את הבית כהלכה. אין גבול למספר הדברים אותם תוכלו לעשות בביתכם והשכרת שירותיה של מעצבת יצירתית וגמישה תאפשר לכם למצוא את השילוב המושלם בין הרעיונות שלכם לבין מה שנכון מבחינה מקצועית עבור הדירה.

מה כולל תהליך עיצוב הפנים של אורית משגב מעצבת פנים ?

  • פגישת היכרות בה יערך תיאום ציפיות, הגדרת מטרות ותקציב
  • מדידת הבית ויצירת קונספט ראשוני
  • הצגת מספר אלטרנטיבות עיצוב ובחירה באלטרנטיבה אשר תוביל את התהליך
  • ביצוע מחקר וסקר שוק על מנת להתאים את המוצרים והחומרים הדרושים לתהליך
  • הכנת כתב כמויות ותוכניות עבודה עבור אנשי המקצוע השונים
  • בקרה וליווי הקבלן המבצע תוך הקפדה על ביצוע מדויק של התוכניות במסגרת התקציב הנתון
  • מענה, ייעוץ ומדיניות של דלת פתוחה לכל אורך התהליך תוך מעורבות מלאה של הלקוח

הגיע הזמן ליצור את בית החלומות עם מעצבת פנים במרכז

אורית משגב מעצבת פנים שמה לעצמה למטרה להפוך את החלומות שלכם למציאות. תוך הקפדה על תהליך נעים ופורה תוכלו ליצור מראה מרשים, מרהיב ויוצא דופן לדירה שלכם ללא קשר לגודלה. למשרדינו ניסיון עשיר בניהול פרויקטי עיצוב עבור בתים פרטיים ומשרדים כאחד. בואו להפיק את המקסימום מן השהות שלכם בבית או במשרד, נשמח לארח אתכם לפגישת ייעוץ.

 

 

קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בגוגל